Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Mladá Boleslav: Brain&Breakfast – Zábava 21. století a jak z ní ven?

14. 11. 2019 @ 8:30 - 10:30

Brain&Breakfast - Zábava 21. století a jak z ní ven?

Brain&Breakfast – váš ranní šálek inspirace.

Mobilní obrazovky, chytlavé hry, virtuální realita. Proč nás to baví? Je hraní her dobré nebo špatné? Kam to celé vede? Diskuze o tom, jak se tvoří hry pro hráče na celém světě, jak si užít digitální zábavu a přitom se v obrazovkách neztratit.

Božena Řežábová je podnikatelka, šéfka globální herní společnosti z Česka, máma dvou kluků, advokátka jógy, pohybu a pokojových kytek.

GAMEE, herní sociální síť, kterou spoluzaložila, hrálo přes 60 milionů lidí po světě, spolupracovala na hrách se značkami jako je NASA, Guinnessova kniha rekordů nebo fotbalový klub Manchester City.

Ján Ilavský je herní vývojář, programátor, designér, a hudebník. V roce 2016 získal ocenění Apple Design Award za hru Chameleon Run. Je tvůrcem nejúspěšnější VR hry na světe – Beat Sabe

Další inspirativní snídaně proběhne ve čtvrtek 14. 11. v 8:30 hodin ve společenské místnosti knihovny.

Brain&Breakfast jsou protiváhou zkratkovitosti zpráv, které se k nám dostávají přes sociální sítě, nebo televizi. Ukazují, že svět je ve skutečnosti mnohem barevnější, zajímavější a optimističtější, než by se mohlo zdát. Inspirují k tomu, že každý z nás může něco významného dokázat. Snídaně se konají zpravidla jednou měsíčně prostřednictvím živého streamu z Impact Hub Praha.

Více informací na www.kmmb.cz

Přihlásit se můžete zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQpKvnHBlmZ55LjIl3wN2QlangyfrPV7DcxMp-TsMb38Hnpg/viewform

Místo konání

Knihovna města Mladá Boleslav
Tř. Václava Klementa 1229
Mladá Boleslav, 29301 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://www.kmmb.cz/