Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Bakov nad Jizerou: Místní výstava drůbeže

24. 8. 2019 @ 14:00 - 25. 8. 2019 @ 17:00

Vážení přátelé, příznivci chovatelství a zvířat,
chtěli bychom Vás i v letošním roce pozvat na naši „Místní výstavu králíků, holubů a drůbeže“. Výstavu uspořádáme opět v tradičním termínu bakovského posvícení. Letos to tedy bude 24. – 25. srpna a znovu to bude v zahradě restaurace NA ZASTÁVCE. Naší snahou bude i v tomto roce připravit zajímavou expozici chovaných plemen králíků, holubů i drůbeže. Pro koupěchtivé návštěvníky bude velká část zvířat nabídnuta k prodeji. K prodeji budou rovněž snáškové slepičky. Při minulých výstavách byla vždy velkým lákadlem naše bohatá tombola. I v tomto roce bude možné vyhrát zajímavé a hodnotné ceny a samozřejmě také nějaká živá zvířátka.

Jsme si dobře vědomi, že chovatelství je velmi náročný koníček. O to více nás těší poměrně vysoká návštěvnost výstavy a také, že se každý rok najde nějaký ten nový zájemce o členství v naší ZO. Rádi bychom mezi námi také přivítali mladé chovatele, kteří by chtěli s chovem nějakých zvířat začít. Naší snahou je také zlepšení estetického dojmu výstavy a podmínek pro vystavovaná zvířata. Opět máme v plánu obměnu části výstavních klecí. Pro velkou vytíženost výrobce, však nevíme, zda budou klece k dispozici již na letošní výstavě.

I tak věříme, že se nám podaří dobrá propagace práce našich členů a také chovatelů z okolních obcí. V chovatelství stále platí jedno staré heslo: PRO KRÁSU, RADOST I UŽITEK.

Předem děkujeme všem sponzorům a institucím za podporu.

Ještě jednou všechny srdečně zveme.

Výstavní výbor a členové ČSCH Bakov nad Jizerou

Podrobnosti

Zahájení:
24. 8. 2019 @ 14:00
Ukončení:
25. 8. 2019 @ 17:00
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/2567977433419218/

Místo konání

Boleslavská, 294 01 Bakov Nad Jizerou, Středočeský Kraj, Czech republic
Bakov nad Jizerou, Česká republika + Google Mapa